Senson Auto Lietuva, UAB

Ateities g. 10 Vilnius, Lietuva +370 686 55698 Darius info@sensonauto.lt
5 out of 5

Senson Auto Lietuva, UAB

UAB „Senson Auto Lietuva“ pagrindinė veiklos sritis – didmeninė prekyba pramoninėmis šluostėmis (skudurais), popieriniais rankšluosčiais, rankų valymo pasta, aušinimo skysčiu ir įvairios paskirties alyvomis.
Esame pramoninių šluosčių pardavimo rinkos lyderiai Lietuvoje.

Automobilių parkas Lietuvoje jaunėja kiekvienais metais. Keliuose matome vis daugiau mašinų pagamintų po 2008 metų, kuriuose pilna aukščiausių technologijų: naujausi varikliai, turbinos bei išmetamųjų dujų šalinimo sistemos. Tačiau vis dar tenka išgirsti nuomonę, kad naudojant bet kokią (pigią) variklinę alyvą, bet reguliariai ją keičiant variklis nesuges.
Paaiškinimas: taip trumpuoju laikotarpiu greičiausiai nieko neatsitiks, tačiau jau ties antru – trečiu alyvos keitimu galimi variklio tarpines, riebokšlių, ar net turbinos gedimai. Nekalbant jau apie tai, kad į šiuolaikinius automobilius montuojamos skirtingos įvairios išmetamųjų dujų šalinimo sistemos (DPF, EGR, AdBlue), kurių sklandus veikimas tiesiogiai priklauso nuo teisingai parinktos kokybiškos alyvos.

IGOL tai Premium klasės alyvą. IGOL Lubrifiants vienas iš stipriausių ir seniausių Prancūzijos tepalų gamintojų. IGOL alyva ne kartą išbandyta lenktynėse, bekelės varžybose, kartingų ir motociklų trasose, bei sunkiajame komerciniame transporte, atitinka visus griežčiausius automobilių gamintojų ir ekologinius reikalavimus.
IGOL alyva jau 20 metų Lietuvoje, tik geriausi atsiliepimai apie kokybę iš paprastų vairuotojų, sportininkų bei komercinių įmonių. Vienintelis atstovas Lietuvoje UAB Senson Auto Lietuva.

Čia galite rasti reikiamą alyvą savo automobiliui ir pas mūsų klubo partnerį įsigyti su spec kaina
https://www.igol.com/en/

Nori tapti nariu?

Parasyk mums
Compare List