Klubas

Auto klubas Tuning TEAM neoficialiaisusikūrė 2009-07-10 siekiantis suvienyti automobilių mylėtojus. Toks pavadinimas pasirinktas dėl to kad, TUNING – klube tik tuninguotos mašinos, o antras žodis TEAM – komanda vienijanti tuningines auto, nesvarbu kokios markės ar kokio lygio padarytas tuningas. Klube yra laukiami tie asmenys kurie prijaučia ne tik išorės, bet ir vidaus bei variklio tuningams, aparatūrai ne išimtis. Šis klubas skirtas tuningo megėjams, bet ne profesionalams, nors niekada nesakyk niekada!!! Esame megėjai susijungę i bendrą komandą dalintis savo mintimis ir idejomis apie tuningą ir jo elementus!!! O kas yra tuningas manau visi žinote, tai išskirtinai atrodantys automobiliai kurių pakeistas išorinis ar vidinis stilius, padidinta variklio galia ir kokybiškai sureguliuota garso aparatūra. Būtent dėl to MES sieksime kuo daugiau atkreipti praeivių dėmesį.

Nuo 2012.03.08 klubas legalizuotas ir yra kaip paramos gavėjas. Yra metinis klubo nario mokestis nuo 50 lt iki  … pagal galimybes, surinktas simboliškas biudžetas investuojamas į mūsų veiklą, diplomai, padėkos ar prizinis fondas.

Tradičiškai kiekvienais metais organizuojam arba dalyvaujam Tuning TEAM klubo sezono atidaryme, uždaryme, kviečiami į bike show millennium kaunas, netradicinės technikos suvažiavimą ir kiti mažesnio ar didesnio masto renginiai. Todėl nestovime vietoi ir plečiam savo gretas. Pagrindinis tikslas pasiekti aukštą lygi ir pritraukti kuo daugiau entuziastų.