Apie klubą

Tuning TEAM autoklubas, siekiantis suvienyti nestandartinių automobilių mylėtojus, neoficialiai susikūrė 2009 m. liepos 10 d. Viskas prasidėjo nuo kelių standartinių Audi A4 B5 automobilių modelių, kurie po kelių mėnesių pradėjo keistis ir išskirti iš kitų, vienas automobilis – salono persiuvimu, o kitas – išore, tai yra ratlankių pakeitimu ir galinio spoilerio uždėjimu.

Draugų ir pažįstamų pagalba pradėjome organizuoti mini susitikimus Vilniuje, taip pradėjo augti mūsų gretos. Nepaslaptis, jog klubo susikūrimo istorija prasidėjo nuo “Greiti ir įsiutę” filmo. Autoklubas Tuning TEAM buvo legalizuotas 2012 m kovo 7 dieną, tačiau klubo gimtadienį švenčiame liepos mėnesį. Pagrindiniai ir kasmetiniai mūsų renginiai, tai sezono atidarymas ir jo uždarymas, žinoma vyksta einamieji klubo draugų susibūrimai, tenka apsilankyti renginiuose ir už Lietuvos ribų. Toks klubo pavadinimas pasirinktas dėl to, kad klube tik nestandartiniai ar reti automobiliai. Jame yra laukiami tie asmenys, kurie prijaučia ne tik išorės, bet ir vidaus bei variklio modifikacijoms, aparatūrai ne išimtis.

Šis Tuning TEAM autoklubas skirtas nestandartinių automobilių entuziastams!!! Esame komanda, linkusi dalintis savo mintimis ir idėjomis apie automobilius, jo elementus, naujoves ar įvairius projektus!!! O kas yra nestandartiniai automobiliai, manau visi žinote, tai ne “pilka masė”, o išskirtinai atrodantys automobiliai, kurių pakeistas išorinis ar vidinis stilius, padidinta variklio galia ir kokybiškai sureguliuota garso aparatūra. Būtent dėl to MES sieksime kuo daugiau atkreipti praeivių dėmesį. Nuolat ieškome naujų narių bei partnerių abipusei naudai.

Autoklubas Tuning TEAM

Compare List